Vapefully

Akcesoria do waporyzatorów- co, jak, po co i dlaczego?

Share

Liczba waporyzatorów i mnogość ich funkcji to gratka dla wszystkich ciekawych tych urządzeń. Jednak tak naprawdę to zakup akcesoriów do vaporizerów może przyprawić kupującego o zawrót głowy. Ale tylko wtedy gdy naprawdę nie masz o tym zielonego pojęcia. Dla wszystkich tych powstał ten artykuł. Nikt nie lubi wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na rzeczy, które potem mogą okazać się bezużyteczne. W tym artykule postaram się usystematyzować informacje i pomóc Wam dopasować Wasze vaporizery przenośne lub vaporizery stacjonarne do Waszych potrzeb i osobowości, bez wyrzucania pieniędzy w błoto. Dlatego teraz usiądźcie wygodnie i zapraszamy do lektury.

Case na vaporizer – przezorny zawsze ubezpieczony!

Waporyzatory warte są swojej ceny dlatego też wskazane jest chronić je przed upadkiem i zniszczeniem. Uwierzcie, że nie chcielibyście, by wasze pieniądze tak po prostu przepadły, a vaporizer miał bliskie spotkanie z podłogą. Vaporizery są bardzo delikatne, więc musisz dbać o nie najlepiej jak potrafisz. Najpierw znajdź bezpieczne miejsce, gdzie będziesz mógł go przechowywać. Chyba nie ma nic gorszego niż wydać kilkaset złotych na sprzęt, a potem patrzeć jak piękny vaporizer rozbija się o podłogę. Ten widok boli, a wcale nie musi. Wystarczy, że kupisz ubranko dla swojego waporyzatora, a to niemiłe zdarzenie wcale nie musi stać się rzeczywistością. “Pamiętaj, jeśli inwestujesz w coś okrągłą sumę, warto tę inwestycję zabezpieczyć. Traktuj swój sprzęt jak członka swojej rodziny, a będziesz miał pewność, że nic mu nie grozi” – komentuje ekspert Ryszard Fazowski z firmy VapeFully. .

Czyszczenie waporyzatorów

Jedną z głównych przyczyn korzystania z vaporizerów jest ich zdrowszy wpływ na nasz organizm,  w porównaniu do tradycyjnego, znanego powszechnie palenia. Jednak korzystanie z vaporizerów też mija się z celem kiedy jest on po prostu brudny. Niehigieniczne miejsca, przepełnione zarazkami i drobnoustrojami, powodują, że bakterie łatwo dostają się do naszych sprzętów. Dlatego ważne jest by pozostawić waporyzator czysty, a pomogą nam w tym specjalne środki czyszczące. Ich wybór jest dość duży (więc warto poczytać czego i jak używać, w poradach szczegółowych na stronie VapeFully, do rodzaju danego urządzenia), ale tylko prawidłowe ich wykorzystanie pozwoli utrzymać Twój sprzęt w odpowiednim stanie. Innym bodźcem, który powinien skłaniać do regularnego czyszczenia jest fakt, że efektywność urządzenia stopniowo spada. Ostatni powód, ale nie mniej ważny, to skłonności do psucia się urządzenia, które niosą za sobą skutki nieprzyjemne dla naszego portfela – kolejna gotówka na vaporizery zamienne. Sam zdecyduj.

Części wymienne i ich umiejscowienie

Waporyzacja jak inne hobby, zbiera wokół siebie wielu entuzjastów tej formy aromaterapii. Kluczowym elementem dla każdego fana jest posiadanie dodatkowych części do swojego urządzenia. Vaporizery są delikatne i czasami łatwo ulegają zepsuciu czy awarii, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w akcesoria wymienne, by zaoszczędzić sobie zarówno czasu jak i nerwów. W przypadku kiedy Twój vaporizer odmawia posłuszeństwa, w pogotowiu masz akcesoria, które łatwo możesz zamienić. Ważne jednak jest, aby upewnić się, że części, które kupiliśmy pasują do naszego urządzenia. Dla wszystkich zapominalskich, umieśćcie dodatkowe części w miejscu, które w razie awarii  łatwo zlokalizujecie. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż to, kiedy niedziałający sprzęt odbiera nam możliwość ulubionego relaksu, a na domiar złego nie można znaleźć elementów zamiennych. Podsumowując, warto być ubezpieczonym na wszelkie ewentualności, bo w razie komplikacji zaoszczędzimy sobie trochę czasu i niepotrzebnego zamieszania.

Ustniki i przedłużacze / filtry wodne

Must have każdego fana waporyzowania to dodatkowy ustnik i jego przedłużenie. Główną zaletą tego akcesorium jest dopasowanie ustnika indywidualnie do Twoich potrzeb, dlatego warto szukać takiego, który będzie idealnie odpowiadał użytkownikowi. Niektóre ustniki pozostawiają specyficzny smak, który niekoniecznie musi Ci odpowiadać. Opcji jest tak wiele jak naszych opinii,  dany ustnik pasuje jednym, natomiast innym wcale nie musi. Do tego dochodzi przede wszystkim aspekt smaku jaki uzyskamy, w zależności od danego ustnika. Innym powodem, dla którego warto zainwestować w przedłużony ustnik jest fakt, że vaporizery mają tendencję do nagrzewania się, dlatego w momencie kiedy posiadamy ustnik z przedłużeniem możemy uniknąć niepotrzebnego ciepła i poparzenia. Przekonujący zdaje się także argument, że dzięki dodatkowym częściom mamy możliwość na większe utrzymanie czystości i higieny. Zwłaszcza ma to rację bytu, kiedy kupujemy nowy sprzęt i mamy wielu ochotników do jego przetestowania. Części wymienne eliminują problem przenoszonych zarazków na ustnik i pozwalają cieszyć się nowym nabytkiem razem ze znajomymi .

Zamienne balony

Jeśli preferujecie waporyzatory stacjonarne, główną sprawą na którą musicie zwrócić uwagę jest posiadanie dodatkowego balona. Jeśli masz je zawsze pod ręką, możesz mieć pewność że w każdej chwili będziesz mógł skorzystać z ulubionych ziół i zacząć parowanie. Chyba nic bardziej nie frustruje,  niż chęć relaksu, którą uniemożliwia nie gotowy w pełni sprzęt. Dodatkowy balon rozwiąże też problem zużycia poprzedniego. Nic nie trwa wiecznie, balony z czasem też się zużywają, także posiadanie zapasowego,  sprawi, że ominie Cię sytuacja, w której nie uzyskasz takiego efektu jakiego oczekiwałeś. Balon z upływem czasu zaczyna słabnąć co powoduje, że doświadczenia, które do tej pory były Ci znane, również nie są takie, jak na początku. Na koniec pamiętajcie, że przed zakupem balona musi on być dopasowany do specyfiki waszego urządzenia. Waporyzatory są różne i nie wszystkie akcesoria są uniwersalne i pasujące do wszystkich modeli sprzętów.

Na koniec..

“Jest wiele powodów, dla których powinieneś mieć dodatkowe akcesoria zawsze pod ręką, zwłaszcza, że ich posiadanie jest znaczące dla funkcjonowania sprzętu, jak i dla Twojej satysfakcji z jego użytkowania. Działa to tak samo, jak w przypadku samochodów, które bez niektórych części nie spełniają dobrze swojej roli, identycznie sprawa ma się jeśli chodzi o waporyzatory” dodaje Ryszard Fazowski prowadzący sklep z waporyzatorami VapeFully. Z doświadczenia wiemy, że czasami dzieją się rzeczy, o których w normalnej sytuacji byśmy nawet nie pomyśleli. Nawet jeśli wszystko z naszym urządzeniem jest w porządku, to warto przygotować się na ewentualny spadek mocy i mieć przy sobie części, które w mig przywrócą jego sprawność. Takie nastawienie ma tylko zalety, zawsze jesteś pewny, że po ciężkim dniu w pracy Twój sprzęt będzie gotowy do działania, a jeśli odmówi posłuszeństwa możesz to szybko naprawić. Ostatni argument, ale równie ważny dla osób, które lubią waporyzować w towarzystwie. W końcu razem raźniej i przyjemniej. Dlatego dodatkowy ustnik jest zbawieniem, dla tych, którzy chcą się podzielić swoim sprzętem, ale wolą uniknąć wymiany bakterii. Wymienny ustnik zażegna ten problem na zawsze, a Ty i Twoi znajomi spokojnie możecie cieszyć się dobrodziejstwami swoich ulubionych ziół.

Previous post

Czy przenośny waporyzator może zastąpić tradycyjne metody konsupcji konopi?

Next post

Czy leki z konopi pomogą rozwiązać kryzys opioidowy w USA?

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *