KulturaWydarzenia

CECF Konferencja dla pacjentów terapii konopnej

Share

Już 9 – 10 października odbędzie się konferencja online na temat leczniczego zastosowania konopi organizowana przez Central European Cannabis Forum. Tematy konferencji będą dotyczyć wielu zagadnień z dziedziny konopi, zastosowania leczniczego, aspektów prawnych i wielu innych trudno dostępnych informacji.

Wśród prelegentów nie zabraknie znanych osób z branży, a także lekarzy, farmaceutów, pacjentów, polityków, naukowców, adwokatów i aktywistów.

Zapowiada się niesamowicie ciekawe wydarzenie, które w przeciągu dwóch dni poruszy ogromną ilość informacji na temat wielu aspektów używania konopi w leczeniu. Trwające od samego rana do wieczora wystąpienia będą świetną okazją do poszerzenia wiedzy na temat konopi dla wszystkich zainteresowanych niezależnie od poziomu posiadanej wiedzy. Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy będą mogli w dowolnej chwili wrócić do nagrań i obejrzeć je jeszcze raz, więc nawet w przypadku nieobecności nic was nie ominie.

Piątek – 9 października

Pierwszy dzień konferencji będzie dotyczyć ogólnych tematów dotyczących terapii konopnej i podstawowych zagadnień z nią związanych. Dowiemy się na niej wielu przydatnych informacji m.in. na temat sposobu działania konopi poprzez układ endokannabinoidowy, metod wytwarzania produktów konopnych, sposobów przyjmowania i dawkowania, a także wielu innych zagadnień.

Sobota – 10 października

Podczas drugiego dnia poznamy już bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych przypadków i chorób, na jakie mogą pomóc konopie. Zaczynając od problemów z bezsennością, migren, PTSD czy łagodzeniu skutków ubocznych chemioterapii na chorobach cywilizacyjnych, lekoopornej padaczce i chorobach zanikowych mięśni kończąc. Poruszony zostanie także temat uzależnień wśród użytkowników konopi indyjskich.

Całą agendę konferencji można zobaczyć na stronie organizatora.

Odbierz zniżkę 40% na zakup biletu.

Odbierz zniżkę 40% na zakup biletu
 

CECF – Central European Cannabis Forum

Misja CECF to rozwój ekosystemu konopi medycznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

CECF to platforma, która umożliwia międzynarodowym liderom branży kontakt z lokalnymi graczami, co oznacza, że istnieje możliwość dzielenia się doświadczeniem i wiedzą na temat najlepszych praktyk międzynarodowych z branży konopnej. CECF chce, żeby edukacja była dostępna dla wszystkich.

W CECF chcemy edukować rynek. Chcemy, żeby każdy pacjent mógł podzielić się swoją historią i nie czuł się samotny ze swoim problemem. Chcemy dać możliwość pacjentom konopnym porozmawiać o ich terapii, problemach i doświadczeniu z ekspertami branży. Chcemy zachęcić pacjentów do dzielenia się swoją drogą leczenia konopiami medycznymi.
Previous post

Jak uzyskać pozwolenie na uprawę konopi?

Next post

CECF Lifestyle: Konopie w życiu codziennym

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *