KulturaWydarzenia

Chcemy uniewinnienia Jakuba Gajewskiego! Edinburgh

Share

Wydarzenie dotyczy tylko ludzi, którzy realnie i osobiście chcą wesprzeć Sioua symboliczną pikietą. Podczas niej będziemy starali się wręczyć list otwarty, w którym będziemy się domagać uniewinnienia Jakuba Gajewskiego i zaprzestania represyjnej polityki, prowadzonej przez kolejny rząd. Politycy – zamiast zmienić prawo dla medycznej marihuany – zaczęli ponownie zastraszać aktywistów, w tym Jakuba, który uratował już kilka ludzkich żyć!
Wcześniej – bez jasno postawionych zarzutów i w oparciu o pomówienia jakichś dwóch osób – przesiedział 3 miesiące w areszcie!

Duża część z nas zdecydowała się uciekać z kraju ze względów zdrowotnych (mowa tutaj o pacjentach, którym marihuana pomaga w leczeniu, a przez państwo polskie są traktowani jak bandyci), prawnych lub wszechobecnej paranoi państwa policyjnego. Zamiast łapać prawdziwych przestępców, policja koncentruje się na posiadaczach suszu koloru zielonego.

Cała akcja będzie miała miejsce pod Konsulatem RP w Edinburgh (adres podany w wydarzeniu).

Niestety w Szkocji święto 420 odbędzie się tylko w Glasgow z tego powodu nie pozostaje nam nic innego jak pójść na górę Artura na bucha. :)

Liściochy zawsze spoko, więc poprzebierać się można.

W kwestii przypomnienia: walczymy o Sioua, bo leczył najciężej chorych ludzi, a nie sprowadzał sobie jakieś tam narkotyki.

JEDNOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA!

Pikieta będzie pokojowa; naszym celem jest przedstawienie naszego niezadowolenia, ale z poszanowaniem prawa i kultury oraz porządku.

Plan pikiety na stronie wydarzenia:

Facebook
Previous post

Konopie - Horyzont Zdarzeń #07

Next post

Sonda: Legalizacja marihuany w Polsce - Oca Tube

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *