Đối với lần nạp tiền thứ hai, tân thủ sẽ có cơ hội nhận được tiền thưởng 30% giá trị tiền nạp thưởng. ONBET cũng cung cấp chương trình hoàn tiền cho tân thủ khi tham gia đặt cược mỗi ngày, tỷ lệ trả thưởng lên tới 1,58% tiền cược. Tân thủ sẽ nhận được ưu đãi hoàn tiền từ nhà cái dù thắng hoặc thua.

WiadomościZe Świata

Sąd Najwyższy w Meksyku uznaje prohibicję marihuany za niezgodną z konstytucją

Share

Sąd Najwyższy w Meksyku orzekł wczoraj, że prohibicja uprawy i spożywania konopi na własny użytek jest niekonstytucyjna. Sad ustalił, że zakazywanie konsumpcji marihuany, jak i jej uprawy dla użytku niekomercyjnego pogwałca prawa człowieka do rozwoju własnej osobowości. Wynik tej sprawy może doprowadzić do legalizacji marihuany w celach rekreacyjnych, jeżeli nastąpi wraz z odpowiednim prawodawstwem.

“Wyrok ogłoszony przez Sad Najwyższy w Meksyku jest niezwykły z dwóch powodów: Decyzje te argumentowano względami praw człowieka i stało się to w kraju, który najbardziej ucierpiał na wojnie z narkotykami.” – powiedziała Hannah Hetzer, Senior Policy Manager of the Americas at the Drug Policy Alliance.” Urugwaj został pierwszym krajem, który zalegalizował marihuanę, oczekujemy, że Kanada wkrótce będzie podążać tymi samymi śladami, inicjatywy ustawodawcze dotyczące medycznej marihuany szerzą się przez Amerykę Łacińska i Karaiby, a marihuana jest już legalna w kilka stanach USA.

Publiczna debata na temat marihuany w Meksyku podniosła się w ostatnich miesiącach po tym, jak przypadek 8-letniej dziewczynki chorej na padaczkę trafił na pierwsze strony krajowych i międzynarodowych mediów. Rząd przyznał prawo do importu i podawania leczniczej konopi młodej pacjentce.

Reforma prawa dotyczącego marihuany nabrała niespotykanego dotąd rozpędu w obu Amerykach. W czterech stanach USA i mieście Waszyngton zalegalizowano marihuanę dla dorosłych. W grudniu 2013 roku Urugwaj stał się pierwszym krajem na świecie, który prawnie uregulował dostęp do marihuany. W Kanadzie nowy premier Justin Trudeau i jego Partia Liberalna obiecały legalizacje marihuany. Obecnie temat dostępu do marihuany jest także przedmiotem dyskusji w Brazylii, Chile, Kolumbii, Kostaryce i Meksyku.

Previous post

Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Next post

Czy Muminki potrzebują marihuany? | Dorota Gudaniec | TEDxPoznań

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *